Honda e

Honda sportlik elektriauto on ergas, väle ja eriti hea manööverdusvõimega, mis muudab linnasõidud täielikuks naudinguks. See auto on loodud täielikult eristuma kõigest, mida oled varem kohanud, viies auto disaini täiesti uuele tasemele.

Honda elektriauto ühendab endas heitmevaba sõidu ja meelierutava sõiduelamuse. Elektriautol on kaks sõidurežiimi. Linnasõiduks on mõeldud mugav “Normal” ja sportlikku sõiduelamust pakub “Sport” režiim. Kaasaegne vedrustus tagab suurepärase juhitavuse, erksuse ja sõidumugavuse.


Honda elektriautol on palju uudseid funktsioone: parkimisabisüsteem Parking Pilot ja külgkaameratega peeglisüsteem, mis abistavad linnasõidul.

Honda e elektriautol on avar sõitjateruum, mis sobib igaühele. Tagaistmel on suurepärane jalaruum, tegemist on ühe ruumikama autoga väikeautode kategoorias. Kuna keskkonsool puudub, tundub salong veelgi avaram. Lase end kaasa haarata mugavatel istmetel ja laial täisekraan-näidikupaneelil, mis muudavad iga reisi sujuvaks teekonnaks läbi ruumi.

Kiirlaadimisvõimalus koos ainulaadse vesijahutusega akusüsteemiga tagab optimaalse sõiduulatuse kõikidel temperatuuridel.


Honda e tehnilised andmed

Võimsus 100 kW
Pöördemoment 315 Nm
Kiirendus 0-100km/h 9,0 sekundit
Tippkiirus 145 km/h
Pardalaadija võimsus 17,2
CO2 emissioon 0 g/km
Vedavad rattad tagarattavedu
Sõiduulatus 200 km
Kogupikkus 3894 mm
Laius 1752 mm
Kõrgus 1512 mm
Teljevahe 2538 mm
Kliirens 145,2 mm
Pakiruumi maht 571 liitrit
Max lubatud täismass 1855 kg
Istekohti 4
Pöörderaadius 4,3 m