Hyundai IONIQ

elektriauto-hynday-ioniq

Võimas elektrimootor arendab 120 hobujõudu ning saavutab suurimaks pöördemomendiks 295 Nm. 28 kWh akuga saab läbida kuni 280 km.

Ahvatlevalt sihvakas IONIQ Electric näeb elegantne välja iga nurga alt. Selle sujuvad jooned ja tasakaalus proportsioonid peegeldavad seda, mis on varjul pinna all – inspireeriv kombinatsioon elektriauto suutlikkusest ja energiasäästlikkusest.

Elektrilise jõuallika ja ülekandesüsteemi hoolikalt kokku sobitatud komponendid on välja töötatud suurepäraste sõiduomaduste saavutamiseks ning praktilise igapäevase sõiduulatuse tagamiseks.

Võimsa aku suur võimsustihedus parandab suutlikkust ning suurendab sõiduulatust. Auto hea juhitavuse tagamiseks on aku paigutatud madalale veermikusse.

Aeglustamisel (nt pidurdamisel või kallakust laskumisel) töötab elektrimootor generaatorina ning muundab kineetilise energia elektrienergiaks, mis salvestatakse seejärel akusse.

IONIQ elektriautot saab laadida mitmel eri viisil, nii kodus kui ka teel olles. Kasuta iga võimalust, et nautida liikumist elektri jõul. Laadijaid aitab kiiresti üles leida auto navigatsioonisüsteem.

Hyndai IONIQ tehnilised andmed

Info tulekul…

Video ülevaade

elektriautod-hynday-ioniq