Mazda MX-30

Mazda esimene täiselektriline auto – Mazda MX-30.

Mazda on elektriauto kujundanud selliselt, et see arvestaks Teie igapäevaste vajadustega. Sisenege avarasse ja kaunilt viimistletud salongi. Kogege unikaalse Mazda käepärasust ja stabiilsust. Jõuate kõikjale, kuhu on vaja minna: tööle, koju, sõpradele külla, trenni. See on alternatiivne linnamaastur inimestele, kes on ajast ees.

Uhiuus Mazda MX-30 teisendab sõidurõõmu Mazda elektriautoks. Kasutades Mazda laadimisel alalisvoolu (50 kW) laadijat, laete 30–40 minuti jooksul 80% läbisõiduulatust. Kasutades laadimisel spetsiaalset seinale paigaldatud vahelduvvoolu (22 kW) laadijat, laete MX-30 täis 4,5 tunniga.

Uus elektrimootori pedaal kasutab pöördemomendi juhtimissüsteemi soovitud kiiruse saavutamiseks, tuvastades juhi positsiooni ja kavandatud kiirenduse või aeglustuse. Ideaalse pidurdustõhususe saavutamiseks võimaldab pedaal pidurdusjõul õrnalt kasvada, säilitades püsiva jõudluse ja tagades sujuva vähenemise. See pakub kompromissitut loomulikku sõidurõõmu.

Mazda uusim tehnoloogia e-GVC Plus tagab roolides täpse mootori pöördemomendi juhtimise, et tagada loomulikkus ja nauditav sõidukogemus. See kindlustab omakorda märkimimisväärse stabiilsuse käänulistel teedel ja libedates oludes sõites.

Mazda MX-30 kere on optimeeritud uhiuuele eletriajamitega tehnoloogiale e-Skyactiv. Näiteks annab aku paigutus parema jõudluse ideaalse kaalujaotusega 50/50. Selle tulemusel liigub auto intuitiivselt, täpselt juhi kavatsustele vastavalt.

Elektriautode laadimisjaamade võrk laieneb kiiresti. Uhiuut Mazda MX-30 saab laadida mistahes laadimisjaamas ja kodus. Tehke seda auto tagaosas oleva laadimispordi kaudu.

Mazda MX-30 akul on täielik 8-aastane või 160 000 km läbisõidu garantii – nii saate kindel olla pikaajalisele usaldusväärse elektriauto sõidukogemusele.

Mazda MX-30 tehnilised andmed

Kiirendus9.0 sek
Max kiirus150 km/h
Sõiduulatus180 km
Võimsus105 kW (143 PS)
Pöördemoment265 Nm
Vedav sildEsi
Aku mahutavus 35.5 kWh
Pikkus4395 mm
Laius1795 mm
Kõrgus1570 mm
Teljevahe2655 mm
Tühimass1657 kg
Istekohtade arv 5

Rohkem infot: Mazda