Renault ZOE (2020)

elektriauto-renault-zoe-2020

Uus Renault ZOE – uue põlvkonna liikuvus! 100% elektriline! Piirid on loodud selleks, et neid nihutada. Uue ZOE sõiduulatus on kasvanud 395 km-ni ning see on parim näitaja oma klassis. Sõida ühe laadimisega rahuliku südamega nädal aega! 10″ ekraanil paiknev ülevaatlik voolutarbimise näidik võimaldab paremini hallata tarbimist ja energia taastootmist pidurdamisel.

Renault elektriauto ZOE väljendab oma stiili veelgi selgema isikupäraga. Senisele edule kaasa aidanud voolavad jooned on saanud täiendust margiomaste C-kujuliste täis LED-tuledega, udutulede ja veelgi rohkem eristuva esivõrega. Uued tagatuled ja nende särav LED-valgusvihk lisavad kogu elektriauto tagaosa välisilmele loomingulisust. Suurema logoni suunduva dünaamilise profiiliga mootorikate, peidab enda all uut võimsamat mootorit, mis pakub veelgi suuremat sõidunaudingut. Sõidurežiim B Mode pakub uudset sõidukogemust, muutes mootoriga pidurdamise efektiivsemaks ning vähendades piduripedaali kasutamise vajadust.

renault-zoe-2020-elektriauto

Heaolu pakkuv ZOE on ümbritseva maailmaga hästi ühendatud, kuid veelgi paremini on see ühenduses sinuga. ZOELE liginedes avab su vabakäevõtmekaart koheselt ukse universumisse, mis ühendab tehnoloogia lihtsusega. Tõelise kookonina loob ZOE interjöör uusi mugavusstandardeid, kasutades istmekatete ja polstritena 100% taaskasutatud materjalidest toodetud kangast ning pöörates erilist tähelepanu heliisolatsioonile. Uus 10“ ekraaniga näidikuteplokk muudab armatuurlaua kaasaegseks ja kasutajasõbralikuks. See kuvab kogu info, mida teel olles vajad, ning uus funktsionaalsete nuppudega rool võimaldab sul juhtida autot vaid näpuotsa puudutusega. Käigukangi all asuvas panipaigas on induktsioonlaadija, mis juhtmevabalt su telefoni laeb. Täiesti uue EASY LINK süsteemi 9,3“ ekraan, armatuurlaua keskel, võimaldab sul navigeerida sujuvamalt kui kunagi varem.

Renault ZOE saadab sind nüüd igapäevaselt, kuna seda on võimalik igal pool laadida. Ühenda ZOE kodus 7,4 kW Wallboxi ja stardi peale ärkamist täislaetud autoga. Lisaks on Uuel ZOEL uus CCSpistik (Combined Charging System), millega saab kiirlaadimispunktides 30 minutiga taastada kuni 150 km sõiduulatus. Nutikas Caméléon® laadija sobib kasutamiseks kõigis avalikes vahelduvvoolu laadimispunktides (kuni 22 kW) ning tagab sõltuvalt laadimispunktist alati optimaalse laadimisaja. Laadimine pole kunagi nii lihtne olnud.

renault-zoe-2020

Elektriautoga ZOE sõitmine on puhas rõõm. Selle uus elektrimootor R135 võimsusega 100 kW (135 hj), pakub veelgi muljetavaldavamat dünaamikat ja jõudlust. See tagab sujuvad möödasõidud ning tippkiiruse 140 km/h. Avasta, mida tähendab täielik meelerahu. Lülita käigukang (e-Shifter) ühe puutega linnasõidurežiimi B Mode ning aktiveeri efektiivsem mootoripidurdus ainult jala tõstmisega gaasipedaalilt. See muudab sõitmise palju mugavamaks tingimustes, kus tuleb muidu tihti pidurit vajutada.

Elektriautot saad laadida igas olukorras:

  • Avalik laadimispunkt (11 kW): sõiduulatus 120km 2 tunniga
  • Avalik laadimispunkt (22 kW): sõiduulatus 120km 1 tunniga
  • Kiirlaadimispunkt (50 kW): sõiduulatus 150km 30 minutiga
  • Wallbox (7.4 kW): üle 300km sõiduulatus 8 tunniga

Tehnilised andmed

Võimsus 80/100 kW
Pöördemoment 225/245 Nm
Kiirendus 0-100km/h 11,4/9,5 sekundit
Tippkiirus 135/140 km/h
CO2 emissioon 0 g/km
Sõiduulatus 395 km
Kogupikkus 4087 mm
Laius 1787 mm
Kõrgus 1562 mm
Teljevahe 2588 mm
Kliirens 120 mm
Pakiruumi maht 338 liitrit
Tühimass 1502 kg
Istekohti 5