Subaru Solterra

Elektriauto Subaru Solterra 100% Subaru, 100% elektriline. Kõik, mida Subarult ootad. Nelikvedu, maailmaklassi turvalisus standardvarustuses ja erakordselt palju varustust juba baasmudelil. Sõiduulatus on vajadusel kuni 460 km. 150 kW kiirlaadijaga on 30 minutiga võimalik saavutada kuni 80% aku laetuse tase ning talvel tagavad akusoojendid lühikesed laadimisajad ja stabiilse võimsuse.

elektriauto subaru solterra

elektriauto subaru solterra

Subaru sümmeetriline nelikvedu, mis tagab oma klassi parima juhitavuse ja ohutuse teel ning suurepärase sõidutunnetuse. Tänu 210 mm kliirensile ja Subaru pidevale nelikveole saad minna kohtadesse, kuhu traditsiooniliste elektrisõidukitega ei jõua. Kui lisada veel Solterra kahe elektrimootori sujuv lineaarne väljund, on tulemuseks suurepärane veojõud ja võimekus igasuguse kattega teedel ja mistahes ilmastikutingimustes. Ning kuna elektrimootori võimsusülekanne on kiirem, siis toimetab põhivarususes olev Subaru maastikuabi X-Mode nüüd eriti tõhusalt.

elektriauto subaru solterra

Praktiline vastupidavus, ohtralt ruumi ja nutikaid funktsioone, tänu millele saab muretult autosse pakkida kõik vajaliku, alates väikseimatest kottidest kuni vabaajategevuste koguka varustuseni.

Nimi Solterra on ladinakeelsete sõnade “sol” ja “terra” liitmise tulemus. Eesti keeles tähendavad need vastavalt päikest ja emakest maad.

Vaata ka: Proovisõit – Subaru Solterra

Subaru Solterra tehnilised andmed

Subaru Solterra
Kiirendus6,9 sek
Sõiduulatus465 km
Maksimaalne kiirus160 km/h
Võimsus160 kW
Pöördemoment336 Nm
Aku mahutavus75.0 kWh
Pikkus4690 mm
Laius1860 mm
Kõrgus1600 mm
Teljevahe2850 mm
Tühimass2020 kg
Pakiruumi maht784 L
Istmete arv5

Rohkem infot: Subaru