Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 märgib e-mobiilsuse maailmas uue, dünaamilise ajastu algust. Elevust tekitav elektriline võimekus kohtub murrangulise disaini ja praktilise sõiduulatusega. Inimestele, kes soovivad muutusi. Tulevik on valmis ja ootab ees.

ID.Light suhtleb teiega visuaalselt ja teeb koos valikulise navigatsioonisüsteemiga liikluses navigeerimise lihtsamaks. See kasutab teile sõiduraja vahetuse soovitamiseks märgutuld ja vilkuvat suunatuld. See suudab ka teid hoiatada ja eemale juhtida olukorrast, kus leiaksite, et olete valele sõidurajale sattunud. Kui kasutate hääljuhtimist, vastab auto teie häälele märkuandva tulega. Kui oma ID.3 juurest eemale lähete, ütleb ID.Light nutika tulemärguandega “Head aega”.

Valgusfoorid on tüütud? Mitte ID.3-ga! On väga mõnus võtta iga järgmist valgusfoori kui uue starti ja oma autoga paigalt söösta. Ei mingit käiguvahetust ja aeglustamist enam. Lihtsalt pidev dünaamiline kiirendus, sealjuures on mootor kohe algusest peale maksimumvõimsusel. Kogege tuleviku mobiilsust ja täiesti uut sõiduelamust, tunnetades seninägematut kiirendust.

Valikuline liitreaalsusega esiklaasinäidik saadab kasuliku informatsiooni esiklaasile otse vaatevälja, tehes sõitmise lihtsamaks. Näiteks näitab see, kuhu keerata või millise sõiduraja peaks valima. Projektsioon esiklaasil ja teel toimuv justkui sulaksid kokku. Et igas päevas oleks veidi lisamugavust.

Hommikul tööle sõitmine, möödaminnes laste kooli viimine ja õhtul koju toomine – kõike seda peaks saama teha ühe laadimisega. Kõik ID.3 pakutavad akuvariandid tulevad sellega probleemivabalt toime. Saate valida 45 kWh, 58 kWh ja 77 kWh vahel. Ja see pole veel kõik – keskmise suurusega aku puhul on võimalik 30-minutise 100 kW võimsusega alalisvooluga kiirlaadimisega lisada umbes 290 km sõiduulatust. Ja suurima akuga (77 kWh neto) saate täislaetuna¹ sõita kuni 550 kilomeetrit.

Vaata promovideot, mis on filmitud Eestis, Tallinnas ja Saaremaal.

Vaata ka: Proovisõit – Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 tehnilised andmed

Võimsus150 kW
Pöördemoment310 Nm
Kiirendus (0-100 km/h)7.3 sek
Tippkiirus160 km/h
Sõiduulatus340 km
Aku mahutavus62.0 kWh
Pikkus4261 mm
Laius1809 mm
Kõrgus1568 mm
Teljevahe2770 mm
Tühimass1794 kg
Täismass2260 kg
Pakiruumi maht385-1267 L
Istekohtade arv5
Pöörderaadius10.2 m

Rohkem infot: Volkswagen