Dacia Spring

Dacia Spring

Uus Dacia Sprign on täiselektriline linnaauto. Dacia Spring ühendab maasturi välimuse täiselektrilise sõiduajamiga. See tõelise Dacia DNA-ga linnaauto pakub sulle uut moodi sõidunaudingut kõigil igapäevastel teekondadel.

Dacia Spring

Dacia Springi sõiduulatus on WLTP kombineeritud tsüklis* kuni 230 km ja WLTP City linnatsüklis kuni 305 km. Täislaetud kompaktne aku (27,4 kWh) võimaldab linnas laadimata sõita terve nädala.

Dacia Springiga saad mugavalt reisida nii üksi, kahe-, kolme- kui neljakesi. Tänu ruumikale pakiruumile ja kokkuklapitavale tagumisele istepingile pakub Dacia Spring omas klassis parimat võimekust asjade transpordil. Lisaks ruumikusele ja ümberpaigutusvõimalustele pakub Dacia Spring ka rohkelt käepäraseid panipaiku.

Dacia Spring

Pikenda Eco režiimi abil oma auto täiselektrilist sõiduulatust! Auto teatud funktsioone automaatselt optimeerides pikeneb ka sõiduulatus. Pikenda sõiduulatust energiat taastootva pidurduse abil. Su auto akut laetakse sõidu ajal energiaga, mis tekib pidurdusel ja aeglustusel. See võimaldab sul pikendada aega järjestikuste laadimiskordade vahel!

Vaata ka: Proovisõit – Dacia Spring

Dacia Spring tehnilised andmed

Kiirendus19.1 sek
Maksimaalne kiirus125 km/h
Võimsus33 kW (45 PS)
Pöördemoment125 Nm
Aku mahutavus26.8 kWh
Pikkus3734 mm
Laius1622 mm
Kõrgus1516 mm
Teljevahe2423 mm
Tühimass1012 kg
Pakiruumi maht620 L
Istmete arv4