Citroen e-C4

Uus 100% elektriline Citroën ë-C4 elektriauto. Kaasaegne kompaktne luukpära ja 100% elektriline tehnoloogia, et pakkuda teile tõhusaid ja suure jõudlusega mootoreid, mis vastavad teie rohelisele maailmavaatele.

Citroën ë-C4 mudeliversiooni võimaldab läbisõiduulatuse kuni 350 kilomeetrit WLTP standardi järgi mõõdetuna.

Citroën ë-C4 näol on tegemist tipptehnoloogilise ja kaasaaegse elektrilise luukpäraga, mille mugavusomadused viivad täielikult elektri jõul sõitmisel kogetava sõiduelamuse uutesse kõrgustesse.

Täiesti heitmevaba, täiesti müravaba, täiesti stressivaba: puuduvad häirivad ja väsitavad vibratsioonid ning mootorimüra. Kohene kiirendus ja erksus vajutusel gaasipedaalile ning alati sujuv ja ühtlane sõit.

Kõik igapäevased sõidud teed puhtalt elektri jõul, isoleeritud välismaailmast, rahulikult nagu kookonis: täiesti müra- ja stressivabas keskkonnas.

Elektriauto Citroen e-C4 disainis on kombineeritud sedaani elegants, voolujoonelisus ja dünaamilisus ühelt poolt aerodünaamilise ja väljapeetud siluetiga. Teiselt poolt linnamaasturi jõulisuse, karakteri ja vastupidavusega.

Teil on valida erinevate laadimisvõimaluste vahel: laadimine avalikus, 100kW laadimispunktis 80% laetustase 30 minutiga. Või 11-kW seinalaadijast 5 tundi.

https://www.youtube.com/watch?v=MAJ6iu8fZuo

Tegemist on tipptehnoloogilise ja kaasaaegse elektrisõiduki kehastusega, mis on ühtviisi nii mugav kui ka mitmekülgne kasutamisel: reisimine ë-mugavusklassis.

Citroen e-C4 tehnilised andmed

Kiirendus9.7 sek
Maksimaalne kiirus150 km/h
Võimsus100 kW
Pöördemoment260 Nm
Aku mahutavus50. kWh
Pikkus4360 mm
Laius1800 mm
Kõrgus1525 mm
Teljevahe2670 mm
Tühimass1650 kg
Pakiruumi maht1250 L
Istmete arv5

Rohkem infot: Citroen