Micro-Vett Fiorino

elektriauto-micro-vett-fiat-fiorinoMicro-Vett (Fiat) Fiorino on keskonnasõbralik, ökonoomne ja praktiline elektriauto. Sobib nii sõiduautoks kui ka kauba vedamiseks. Fiorino on varustatud spetsiaalse põhjamaade paketiga, mis sisaldab eraldi sõltumatut salongikütet. Auto külgedel asetsevad liuguksed teevad mugavaks tagumisele istmereale sisenemise ja laiad kahele poole avanevad uksed auto taga annavad võimaluse kaupade mugavaks laadimiseks pagasiruumi. Turvaliselt teel hoiavad autot nii blokeerumisvastane pidurdussüsteem ABS kui ka pidurdusjõu jaotuse süsteem EBD ning pidurdusenergia salvestussüsteem.

Elektriauto Micro-Vett Fiorino on olemas kahes variandis – Combi ja Cargo. Combi on 5-kohaline, mis sobib nii inimeste kui ka kaupade transportimiseks. Cargo on 2-kohaline suure kaubaruumiga N1 klassi kaubik, mis mahutab 2,5 m3 kaupa

Micro-Vett elektriauto sõiduulatus täislaetud akuga on 100 km nii suvel kui talvel. Auto tippkiirus kuni 110 km/h. Aku täislaadimine võtab aega 6-8 tundi ja autot saab laadida igast 220V pistikust. Autod on varustatud kõigi peamiste mugavustega nagu roolivõimendi, ABS pidurid, kaugjuhitav kesklukustus jpm.

Micro-Vett Fiorino tehnilised andmed

Mootori võimsus 60 kW
Mootori tüüp Vahelduvvoolu sünkroonmootor
Suurim võimsus 65 kW
Energia tüüp Elekter
Aku tüüp liitium-polümeer
Aku pinge 266 V
Kiirendus 0–100 km/h – sek
Suurim kiirus 110 km/h
Sõiduulatus (NDEC) 100 km
Kogupikkus 3970 mm
Kogulaius 1716 mm
Kogukõrgus 1742 mm
Teljevahe 2513 mm
Tühimass 1367 kg
Istmete arv 2 / 5