Tesla elektriautod

Elektriautode revolutsioon on täies hoos ja üks ettevõte on selle liikumise tipus – Tesla. Elon Muski juhitud ettevõte on teinud elektriautod populaarseks ja saavutanud uskumatut edu.

Tesla elektriautod

Tesla elektriautodel on muljetavaldav jõud ja kiirendus. Mõni mudel võib 0-100 km/h kiirendada paari sekundiga, mis paneb paljud sportautod häbisse. Elektrimootorite hetkeline jõud annab sõidurõõmu uue tähenduse. Tesla elektriautodel on üks parimaid sõiduulatuse näitajaid. See tähendab, et sõitmine ei piirdu ainult linna piires. Tesla autod on varustatud täiustatud juhiabisüsteemidega, mis suudavad näiteks iseseisvalt sõidureal püsida ja liiklust jälgida. Tulevikus võib täiesti autonoomne sõit muuta liikluse ohutumaks ja efektiivsemaks.

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Elektriauto Tesla Model 3 on kompaktne sedaan, mis on tuntud oma taskukohase hinna ja suurepärase sõiduulatuse poolest. See on saadaval erinevates konfiguratsioonides, sealhulgas tagaveoline ja nelikveoline ning pakub muljetavaldavat kiirendust ja sõidumugavust. Loe edasi…

Tesla Model Y

Tesla Model Y

Elektriauto Tesla Model Y on kompaktne linnamaastur, mis pakub suuremat ruumikust ja praktilisust võrreldes Model 3-ga. Sellel on sarnane jõudlus ja tehnoloogia, kuid kõrgem istekõrgus ja suurem pagasiruum muudavad selle sobivaks peredele ja neile, kes hindavad lisaruumi. Loe edasi…

Tesla Model X

Tesla Model X

Elektriauto Tesla Model X on luksuslik linnamaastur, millel on unikaalne tagumiste uste avamise mehhanism, mis lisab auto futuristliku elemendi. See auto mahutab mugavalt kuni seitse inimest ja pakub muljetavaldavat sõiduulatust ning võimsust, muutes selle suurepäraseks valikuks neile, kes otsivad luksuslikku elektriautot. Loe edasi…

Tesla Model S

Tesla Model S

Tesla Model S on elektriautode etaloniks saanud luksussedaan, millel on muljetavaldav jõudlus ja elegantne disain. See pakub üht Tesla kõige pikemat sõiduulatust ning varustust täis interjööri koos suure ekraani ja kõrgeimal tasemel autonoomse sõidu võimalustega. Loe edasi…

Tesla on tõestanud, et elektriautod võivad olla võimsad, praktilised ja kaasaegsed. Nad on toonud elektriautod massidesse ja inspireerinud teisi autotootjaid järgnema nende eeskujule. Kui otsite sõidurõõmu, tehnoloogiat ja keskkonnasõbralikkust, siis on Tesla kindlasti väärt kaalumist. Tulevik sõidab juba täna – elektriautode tulevikku!

Tesla Eesti

Tesla laiendab pidevalt oma müügi- ja teenindusvõrgustikku erinevates riikides aga hetkel Teslal oma ametlikku esindust või müügikohta Eestis ei ole. Kui soovite Teslat hooldada lasta, võite uurida võimalikke teeninduskeskusi lähimates Euroopa riikides, nagu Soomes, Rootsis või Saksamaal, sest neis riikides on tavaliselt rohkem Teslale pühendatud esindusi.

Tesla rent

Tesla elektriautode rentimisega tegelevad erinevad firmad ja platvormid (äpid). Selle kohta loe lähemalt elektriautode rent lehelt.

Tesla laadimine Eestis

Eesti elektriautode infrastruktuur on pidevalt arenev ja laienemas, seega on soovitatav uurida kohalikke laadimisvõimalusi – kiirlaadijate võrgustik. Laadimise hinnad võivad varieeruda sõltuvalt kasutatavast laadijast ja teenusepakkujast. Kiirlaadimise korral võib tasu olla kõrgem kui aeglasema laadimise korral.