Mercedes-Benz EQC

Mercedes-Benz EQC hämmastavalt pikk jääkläbisõit, nutikas laadimistehnoloogia ja Mercedes-Benzi juhiabisüsteemid loovad vaimustavalt uudse elektriga sõitmise tunde. EQC kiirgab vaimustavat puhtust, rahu ja modernsust. Sellega kehastab see progressiivse luksuse uut disainikeelt.

Peaaegu ilma mootorimürata sõitmine ja sujuv kiirendus tagavad igal sõidul suured emotsioonid. Seda elamust saab vaevalt panna sõnadesse, küll aga arvudesse ja faktidesse.

Uusima põlvkonna juhiabisüsteemid loovad ka EQC-s äärmiselt pingevaba ja turvalise sõiduelamuse. Need suudavad hädaolukorras automaatselt reageerida, vabastades juhi pingest.

Kulu ja tegelik elektriline jääkläbisõit sõltuvad kasutajast, tema sõidustiilist, sõidukiirusest, tee profiilist, keskkonnatingimustest, välistemperatuurist ning lisatarbijatest, nagu kliimaseade ja istmesoojendus. Mercedes-Benz EQC sõidad 429-454 kilomeetrit puhtalt elektriga.

Uue põlvkonna juhiabisüsteemid võivad olukorrast olenevalt hoiatada, juhti toetada ja isegi automaatselt reageerida. Näiteks selleks, et hoida pikivahet, kiirust või sõidurada. Sellega vähendatakse tunduvalt juhi koormust.

Vaata ka: Proovisõit – Mercedes-Benz EQC

Mercedes-Benz EQC tehnilised andmed

Kiirendus5.1 sek
Maksimaalne kiirus180 km/h
Võimsus300 kW (408 PS)
Pöördemoment760 Nm
Aku mahutavus85.0 kWh
Pikkus4761 mm
Laius1884 mm
Kõrgus1623 mm
Teljevahe2873 mm
Tühimass2495 kg
Pakiruumi maht500 L
Istmete arv5

Rohkem infot: Mercedes-Benz